Skip to content

Selmin Anafarta

[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

Selmin Anafarta
Proje Koordinatörü

Selmin Anafarta, 2016 yılında Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi bölümünü tamamlamıştır. KSS Strateji eğitimlerin programlanması ve uygulanması ile projelerin koordinasyonunu ve sosyal medya hesaplarının yönetimini üstlenmektedir. Doğaya sevgisinden dolayı Greenpeace Yüzyüze Projesi’nde ve kahveye olan tutkusu nedeniyle Starbucks Cafe’de çalışmıştır.[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”2217″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]Üniversiteye ilk girdiği yıl en büyük hayali olan Coca-Cola Sponsorluk Departmanı’nda ve kendini okuduğu alanda farklı tecrübeler edinmek için GalataPerform, Tüyap Artist, Rahmi Koç Müzesi ve İkincikat Tiyatro’da staj yapmıştır.
KSS Strateji ile freelance tasarım işlerini yaparak tanışmıştır. KSS Strateji’nin amacını ve yapmakta olduğu işleri konuştukça, Selmin de “Daha Yaşanabilir Bir Dünya İçin” adım atmak istemiştir. Şubat 2017’den itibaren KSS Strateji’nde Proje Koordinatörlüğünü üstlenmektedir. Bu kapsamda proje desteği verilen kurumlarla iletişim ve eğitim programlarının organizasyonu ve yürütümünü sağlamaktadır.
Ayrıca şirket web sayfasının içeriğinin ve tasarımının yönetimi, sosyal medya sayfalarının içerik ve güncelleme çalışmaları, tanıtım ürünlerin tasarlanması, eğitim ve şirketler için sunum dosyalarının ve içeriğinin hazırlanması, eğitimlerin organizasyonunun planlanması, şirketlerin daha önce yazmış olduğu sürdürülebilirlik raporlarının okunması ve analizi gibi görevleri bulunmaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]